Pomůcky do domácnosti


Magnetická podložka pod hrnce


Magnetická podložka pod hrnce je vhodná pro všechny magnetické hrnce, pánve a pekáče.

To, že jsou magnetické a tato podložka je tudíž pro ně vhodná, se pozná lehce podle toho, že hrnec, pekáč či pánev je vhodný pro i pro indukční ohřev.
Výhodou této podložky jsou její malé rozměry. Můžete ji mít stále při ruce, když si ji přichytíte zespodu na digestoř, kde pro své malé rozměry není nápadná.

Pak si ji jednou rukou lehce stáhnete položíte na rovnou plochu a položíte na ni teplý hrnec, pánev a nebo pekáč, který právě vyndáte z trouby (v tomto případě je vhodné si položit ramena podložky paralelně).


Magnetická podložka se sama přichytí a pak můžete nádobu bez obav postavit na stůl, kde si mohou hosté prát přímo uvařené potraviny dle libosti. V případě, že máte dlouhý stůl, tak si třeba horký hrnec můžete lehce dál podávat, aniž by jste se museli starat o podložku.

Podložka je z bukového dřeva, tedy z materiálu, ze kterého jsou i dřevěné vařečky a dřevěná prkénka, tím vám vhodně doplní vaši kuchyni. Kdo zkusí, již neoželí!

Přidat a objednat


Organizér na koření

Organizér na koření
Je vhodný pro přehledné skladování sáčků s kořením všech obvyklých velikostí, sáčků se zálivkami, apod. Ideální do kuchyňských

linek běžných rozměrů. Praktický pro svou přehlednost uskladněných sáčků. Kořenění pokrmů bude hračkou. Vyrobený z kvalitního bukového dřeva. Český výrobek.

Vhodný doplněk: dřevěné mini kolíčky TUNA pro uzavírání sáčků a lepidlo na dřevo TUNA

Návod: Přiložené kolíky zasuneme do předvrtaných otvorů ( je možno je i vlepit pomocí lepidla na dřevo TUNA). Tímto je organizér připraven k použití.

Přidat a objednat

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.